Słuchawki bezprzewodowe

Słuchawki sportowe bezprzewodowe – jakie wybrać?

Lubisz uprawiać sport słuchając ulubionej muzyki? Nie wyobrażasz sobie biegania, czy też jazdy na rowerze bez słuchania ulubionych podcastów? W tym wypadku zdecydowanie warto abyś zaopatrzył się w specjalne słuchawki sportowe. To modele bezprzewodowe, dzięki którym aktywność fizyczna w połączeniu ze słuchaniem muzyki jest niezwykle komfortowa. Zastanówmy się, jakie powinny być idealne słuchawki sportowe i czym powinniśmy się kierować przy ich zakupie.

Jakie powinny być idealne słuchawki sportowe?

Przede wszystkim takie słuchawki powinny być bezprzewodowe i zaopatrzone w system bluetooth. W dalszej kolejności powinniśmy zwrócić uwagę na odpowiednie dopasowanie słuchawek dousznych. Takie słuchawki powinny być również odporne na wilgoć, a także na wodę. Sprawdzi się to w sytuacji kiedy trenujemy dość intensywnie i leje się z nas pot, a także kiedy lubimy uprawiać bieganie w deszczu. W przypadku słuchawek sportowych unikajmy modeli nausznych. Są one dosyć ciężkie i zdecydowanie mało wygodne. Nie do końca dobrze utrzymują się one na uszach. O ile jeszcze jazda na rowerze w takich słuchawkach wchodzi w grę, to podczas biegania mogą sprawiać one nam dużo kłopotów.

Huawei AM61

To propozycja dla osób, które mają dość ograniczony budżet. Niemniej jednak warto podkreślić, że słuchawki te są dość wysokiej jakości. Charakteryzuje się wygodną konstrukcją. Model ten jest odporny na pot, a także stosunkowo niewiele waży. Jego kształt sprawia, że można go idealnie dopasować. Słuchawki nie wypadną nam nawet podczas intensywnych treningów. Charakteryzują się 11 godzinnym czasem pracy. Słuchawki te zapewniają przyjemne brzmienie, a także głęboki bas.

Panasonic RP-BTS35

Ten model słuchawek wyposażony jest w wyginane zauszniki z regulowanym klipsem. Dlatego też nawet podczas bardzo intensywnego treningu nie ma możliwości, aby słuchawki wypadły nam z uszu. Słuchawki te odporne są na pot i deszcz. Zapewniają 6 godzin działania od jednego ładowania do drugiego. Słuchawki wyposażone są w bardzo dobrej jakości przetworniki audio, dzięki temu możemy liczyć na dobre i głębokie brzmienie.

AfterShokz Trekz Titanium

Prezentowany tutaj model słuchawek, to tzw. słuchawki kostne. Takie słuchawki zakładamy nie do uszu, ale na uszy Dzięki zastosowaniu technologii przewodzenia kostnego dźwięki przesyłane są w postaci wibracji poprzez kości policzkowe Jakie są zalety takiego rozwiązania? Przede wszystkim podczas treningu słyszymy muzykę lub podcast, a jednocześnie nie jesteśmy odcięci od świata zewnętrznego.

About The Author

Dodaj komentarz