Organizacja kawalerskiego

10 najciekawszych propozycji na kawalerski, czyli jak zorganizować zabawę Panu Młodemu

Tradycyjnie kawalerski organizuje świadek. Więc jeśli jesteś Panem Młodym – dobrze go wybierz! A jeśli już wybrałeś, poleć mu ten artykuł. Nie będziemy sprzedawać Ci rad, jak się grzecznie bawić. Zamiast tego chcemy pokazać kilka ciekawych miejsc, w których spędzenie kawalerskiego będzie przyjemnością, czymś nietypowym i adekwatnym do okoliczności.

Miejsce 10 – spływ kajakowy

Mało popularne, ale bardzo przyjemne. Wymaga nieco większej organizacji, zachodu i zsynchronizowania wszystkich uczestników. No i nikt nie może się bać pływać. Ale na takim spływie zabawa będzie przednia, a po można zorganizować posiedzenie przy ognisku.

Miejsce 9 – gokarty

Być może dość oklepane, ale ostatnio mniej popularne. Gokarty to świetne miejsce nie tylko dla tych, którzy na co dzień jeżdżą tak, jakby ulica była torem wyścigowym, ale także dla osób bez prawa jazdy. Bawią się wszyscy, adrenalina buzuje, a emocje uchodzą – i o to chodzi.

Miejsce 8 – ścianka wspinaczkowa

Kolejna aktywność fizyczna, która nie będzie idealna dla każdego. Nie wszyscy lubią wspinanie się po ścianie, nawet jeśli są asekurowani, a ścianka jest sztuczna. Jednak wspinaczka to naprawdę przyjemna zabawa i można nieźle się zmęczyć.

Miejsce 7 – skok na bungee

Okej, przyznajmy, że nie jest to klasyczny sposób na spędzanie kawalerskiego. Ale tak, skok na bungee to na pewno wielkie przeżycie, niezwykłe emocje i zabawa, o którą tu przecież chodzi. O ile nic się nie wydarzy, do wesela wszystko się zagoi.

Miejsce 6 – kręgle

Brzmi jak rozrywka dla jaskiniowców? Nic bardziej mylnego! Kręgle to doskonały sposób na odprężenie się, a wysiłek jest nie tak męczący i trwały. Do tego cały czas można coś sączyć, a nawet przekąsić w trakcie. Połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Miejsce 5 – quady

Znów spaliny, ale tym razem na maszynach szybszych, więc i adrenaliny jest więcej. Być może tutaj się nie pościgacie, ale na pewno emocji nie zabraknie.

Miejsce 4 – ASG

Zaczyna się zabawa dla prawdziwych mężczyzn. ASG to rodzaj pasji, w której celem jest pokonanie drużyny przeciwnika podczas aktywności fizycznej w lasach. Wcielając się w żołnierzy wyposażonych w karabiny na kulki dacie upust swoim emocjom.

Miejsce 3 – paintball

Klasyczna rozrywka na kawalerski zawsze na topie. Podobna do ASG, tylko tym razem łatwiej zobaczyć, że się kogoś trafiło. Chociaż czy bieganie z maskami na twarzy może jeszcze kogoś pociągać…

Miejsce 2 – escape room

Może coś dla intelektualisty? Nie, dla każdego. Kto nie da się zamknąć w pomieszczeniu z rożnymi przyrządami, by poradzić sobie z zagadkami i wyjściem w odpowiednim czasie, ten nie zrozumie, co to przygoda.

Miejsce 1 – laser tag

Zabawa przednia, a nie trzeba mieć dziwnych skafandrów i biegać po lesie. Laser Tag to wersja paintballu, w którym strzela się za pomocą laserów. Specjalne czujniki wyłapują trafienia i zliczają je w systemie. Kto wygra ten kawalerski?

About The Author

Dodaj komentarz