czyste powietrze

Porównanie marek oczyszczaczy powietrza – Sharp, Conway, Vestfrost czy Ideał?

Oczyszczacze powietrza to urządzenia, które sterylizują powietrze, usuwając z niego zanieczyszczenia, w tym te pochodzące ze smogu, a także w zależności od wybranego modelu również wirusy i bakterie.

Który oczyszczacz powietrza wybrać? To pytanie pojawia się, kiedy już podejmiemy decyzję o zakupie tego typu sprzętu. Faktycznie na rynku jest coraz więcej modeli, na które warto zwrócić swoją uwagę. Wśród których producentów szukać swojego ideału?

Goodair oczyszczacze powietrza- najlepsi producenci

Tak jak podczas zakupu innego sprzętu elektronicznego, tak podczas zakupu oczyszczaczy powietrza, warto postawić na sprawdzone marki. Którzy producenci są godni zaufania? Największą popularnością w goodair oczyszczacze powietrza cieszą się:

  • Sharp

  • Vestfrost

  • Coway

  • Ideal

Każdy z wymienionych producentów tworzy przede wszystkim skuteczne i bezpieczne urządzenia. Ważne, aby kupując swój pierwszy oczyszczacz powietrza odpowiedzieć sobie na pytanie, jaką powierzchnię ma oczyszczać, dzięki czemu będziemy mieć pewność, że jego skuteczność filtracji będzie jak najwyższa.

Który oczyszczacz powietrza wybrać, aby znaleźć swój ideał? Aby się przekonać poznajmy nieco bliżej tych producentów:

  • Sharp- to producent, z którym z pewnością się spotkasz, kiedy będziesz szukać swojego oczyszczacza powietrza. Sharp to producent, który daje swoim klientom niemały wybór, dzięki czemu z łatwością znajdziesz model najlepiej dopasowany do naszych oczekiwań, czy możliwości finansowych. Bardzo dobra, wieloetapowa filtracja, cicha praca urządzeń, modele z funkcją nawilżania, jedna z dłuższych żywotności filtrów. Największe wady? Brak możliwości zdalnego sterowania.

  • Vestfrost- w porównaniu z japońskim Sharpem, Vestfrost to nowicjusz na rynku, jednak zdecydowanie można mu zaufać. Wieloetapowa filtracja z lampą UV oraz jonizatorem, gwarantuje najwyższą jakość powietrza, prosta bryła, bez ostrych krawędzi, oraz cicha praca pozwala na użytkowanie tych oczyszczaczy także w pokojach dziecięcych. Możliwość zdalnego sterowania przy pomocy aplikacji mobilnej oraz prosta obsługa, to największe zalety goodair oczyszczaczy powietrza od Vestfrost. Natomiast największą wadą urządzeń duńskiego producenta, jest mała ilość czujników, oraz tylko 3 modele do wyboru.

  • Coway- firma z doświadczeniem, wielokrotnie nagradzana za jakość swoich produktów. Oczyszczacze powietrza marki Coway są skuteczne, mają stosunkowo dobrą wydajność oraz energooszczędność. Na pochwałę zasługuje także ciekawy i niespotykany design oraz przystępna cena. Tak jak powyżsi producenci ten także ma parę wad: brak jonizacji, nawilżania oraz pilota.

  • Ideal- to niemiecka jakość i precyzja, z pewnością warto dodać Ideał na listę producentów do wyboru. To dość popularne urządzenia w goodair oczyszczacze powietrza. Dobra skuteczność filtracji, duża wydajność urządzeń, co czyni je doskonałymi także w przestrzeni biurowej. Aplikacja mobilna w oczyszczaczach z serii AP PRO. Jaka jest zatem rysa na idealnych produktach Ideal, z pewnością sama cena urządzeń, jak również filtrów, a także dość toporny wygląd.

Podsumowanie

Zatem który oczyszczacz powietrza wybrać? Jak widać każdy z przedstawionych producentów, ma swoje wady i zalety, dlatego wybór, uzależniamy od konkretnych modeli ich odpowiedniego doboru pod względem powierzchni i wydajności oczyszczania, funkcji, głośności pracy, czy wyglądu.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

About The Author

Dodaj komentarz