Starzenie skóry w wieku 25 lat

Masz 25 lat? Twoja skóra rozpoczyna proces starzenia. Czy można go powstrzymać?

Za młodą i jędrną skórę odpowiadają głównie włókna kolagenu, tworząc jej rusztowanie, a także nadając jej elastyczność i sprężystość. Niestety wraz z wiekiem i to stosunkowo bardzo wcześnie, bo już po 25 roku życia, dochodzi do utraty lub uszkodzenia tych włókien i najprościej mówiąc, rozpoczyna się proces starzenia.

Skóra staje się wiotka i mało elastyczna. A przecież każda kobieta chce jak najdłużej wyglądać pięknie i młodo. Może warto w odpowiednim momencie poddać się zabiegowi specjalistycznemu LINERASE?

Większość mezoterapii i zabiegów próbuje odwrócić ten nieuchronny proces starzenia z mniej lub bardziej długotrwałym skutkiem. Z badań wynika, że najlepiej po prostu dostarczyć skórze to, czego najbardziej potrzebuje – czyli kolagenu. Uzyskanie tego składnika w czystej, niealergizującej postaci jest bardzo trudne, jak jednak obiecuje producent Linerase, po latach badań, prób i testów, w końcu się udało.

Jak działa LINERASE?

Antykolagen Linerase jest heterologicznym kolagenem typu I. Jego bezpośrednie podanie do skóry przywraca jej naturalną strukturę przez uzupełnienie ubytków włókien kolagenowych. Dzięki temu pobudza się fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu.

– Zabieg polecam osobom młodym w ramach profilaktyki, jak też starszym, które mogą z powodzeniem poprawić gęstość skóry. Wskazaniem do zabiegu Linerase jest redukcja zmarszczek i wiotkości skóry, usunięcie zmarszczek, a nawet blizn – mówi Magda Marek-Safiejko, dermatolog z Humana Medica Omeda w Białymstoku.

Po zabiegu

Efektem tego zabiegu na twarz jest przede wszystkim regeneracja tkanki łącznej skóry właściwej, dzięki czemu nawet głębokie zmarszczki ulegną spłyceniu, atroficzne blizny wypełnieniu, a cera stanie się wizualnie młodsza i świeższa. Ponadto można liczyć na dodatkowe rezultaty, takie jak wygładzenie , rozjaśnienie oraz dogłębne nawilżenie nadając skórze świetlistośc i blask

– Podczas jednej wizyty lekarskiej zabieg wykonuje się w czterech obszarach – na twarzy, szyi, dekolcie i grzbiecie rąk. Preparat podawany jest jako seria wstrzyknięć bezpośrednio do skóry, a najlepsze efekty otrzymuje się po serii czterech zabiegów w odstępach trzytygodniowych – dodaje specjalistka z Omedy.

Co ciekawe, zabieg Linerase okazuje się również bardzo skuteczny w leczeniu blizn, rozstępów, a nawet w wypadaniu włosów. Najnowszym – i już udowodnionym – wskazaniem jest zastosowanie Linerase w stomatologii, gdzie kolagen skutecznie eliminuje krwawienie, zaczerwienienie dziąseł, jak i zmniejsza ich recesję.

About The Author

Dodaj komentarz