samochody

Klasyki motoryzacji zagoszczą na warszawskim placu Konesera

Kultowe samochody, legendarne motocykle, parada ulicami stolicy, panel dyskusyjny z udziałem ekspertów i ambasadorów wydarzenia: Marcina Prokopa, Marka Siudyma i Aleksandry Kutz. To wszystko i wiele innych atrakcji czeka 29 maja 2021 r. na uczestników trzeciego „Spotkania Koneserów Amerykańskiej Motoryzacji” na placu Konesera na warszawskiej Pradze-Północ. Wstęp jest bezpłatny.

Motoryzacja nieodłącznie wiąże się ze Stanami Zjednoczonymi. To tam powstało wiele legendarnych pojazdów, zarówno tych na czterech, jak i dwóch kołach. Za oceanem spotkać można też bezkresne drogi, z historyczną Route 66 na czele, którą przez dekady przemierzały tysiące kultowych samochodów i motocykli. Teraz znaczną część z nich będzie można zobaczyć w Centrum Praskim Koneser.

Trzecie „Spotkanie Koneserów Amerykańskiej Motoryzacji”

To nie lada atrakcja dla miłośników pojazdów rodem z USA i nie tylko. W programie wydarzenia (sobota, 29 maja 2021 r., godz. 12-20) znajduje się wiele interesujących punktów:

  • wystawa motocykli Harley-Davidson, Indian i customów (niestandardowych maszyn) oraz legendarnych amerykańskich samochodów;
  • panele dyskusyjne z udziałem zaproszonych gości, a w nim pasjonujące opowieści i ciekawe rozmowy o podróżach i amerykańskiej kulturze;
  • parada amerykańskiej motoryzacji ulicami Warszawy;
  • pokazy ratownictwa motocyklowego;
  • strefa testowa motocykli i skuterów elektrycznych;
  • możliwość zwiedzenia Centrum Praskiego Koneser.

Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć zarówno kultowe motocykle i samochody, jak i najnowsze pojazdy producentów ze Stanów Zjednoczonych. Gratką będą również panele dyskusyjne z ambasadorami „Spotkania Koneserów Amerykańskiej Motoryzacji”, którzy są wielkimi fanami dwóch i czterech kół zza oceanu: dziennikarzami i prezenterami – Marcinem Prokopem i Aleksandrą Kutz oraz aktorem Markiem Siudymem.

Szczegółowy harmonogram (29 maja 2021 r., plac Konesera w Warszawie):

12.00 – start wydarzenia;

13.30 – przywitanie gości specjalnych;

14.00 – panel (Marcin Prokop);

15.00 – parada samochodów i motocykli;

16.30 – panel (Marek Siudym);

17.30 – panel (Aleksandra Kutz);

20.00 – zakończenie wydarzenia.

Organizatorami trzeciego „Spotkania Koneserów Amerykańskiej Motoryzacji są Centrum Praskie Koneser i Jack’s Motorcycles Group.

About The Author

Dodaj komentarz