skorzana torebka

5 powodów, dlaczego musisz mieć skórzaną shopperkę w swojej garderobie – poważnie i z przymrużeniem oka

Są rzeczy, które każda kobieta powinna w swojej szafie posiadać, bo są stylowe, funkcjonalne i uniwersalne, a przy tym nie wychodzą z mody. Jedną z takich rzeczy jest torba, ale shopperka, ale koniecznie skórzana. Poznajcie więc 5 powodów dlaczego to absolutne must have – trochę na poważnie, a trochę z przymrużeniem oka.

Torebka w wersji shopperka – wszyscy mają, mam i ja

Ok, pierwszy powód jest najbardziej trywialny, ale jednocześnie stanowi jakiś powód, dla niektórych pewnie ważny, a dla innych bardzo ważny. Otóż warto posiadać torebkę skopperkę w wersji skórzanej, bo inne kobiety, które kochają modę ją mają. Cóż rzeczywiście jest to trywialny powód, ale pomyślcie jak wiele razy z zazdrością patrzyłyście na piękne rzeczy innych rywalek…tfu kobiet, w końcu co jak co, ale girl power to tylko mrzonka bądź mrożonka.

Bo chcę ją mieć

Torebki shopperki są stylowe i jest to rzeczywiście styl przez duże „S”. A od tego tylko krok do stwierdzenie: „bo chcę ją mieć”. My kobiety chyba w 99,9 % jesteśmy wzrokowcami i estetkami i jeżeli w zasięgu naszego wzroku pojawia się coś stylowego to oznacza, że zaraz chcemy to mieć, a torebka ze skóry taka właśnie jest. W końcu pasuje do wielu stylizacji. Fantastycznie prezentuje się w zestawieniu ze spodniami typu cygaretki oraz marynarką i białą koszulą, ale pasuje też do sukienki i to zarówno takiej w casualowym stylu, jak i smart casualowym czy eleganckim, ba, nawet formalnym. Zresztą bądźmy szczerzy, nawet jeżeli do niczego by nie pasowała to i tak chciałybyśmy ją mieć. Pomyślcie tylko o kozakach moon boot, które są dosyć brzydkie, ale jako, że są modne to niemal każda z nas chce je mieć bądź już posiada i to niejedną parę, a jednak nadal nam mało. Podobnie rzecz wyglądała z torebkami transparentnymi, choć obiektywnie stwierdzając stylowe to one nie były za gorsz i stały w opozycji do słowa funkcjonalność, a jednak chciałyśmy je mieć i mamy, choć obecnie leżą na dnie szafy, bo uważamy je za modowy niewypał. W końcu moda potrafi zaskakiwać i to nie zawsze pozytywnie, a w przypadku torebek transparentnych zaskoczyła bardzo negatywnie.

Bo ukryje…bałagan

Choć nasze stylizacje często dopracowane są w każdym, nawet najmniejszym, szczególe, a makijaż jest perfekcyjny, to jednak nie możemy tego powiedzieć o zawartości torebek. Cóż, mężczyźni nazwą to bałaganem, a my artystycznym nieładem. Ale racjonalnie trzeba przyznać, że w torebkach nosimy wszystko i nic z naciskiem na wszystko, bo przecież każda rzecz może nam się przydać. Choć z drugiej strony można zastanowić się, po co w torebce mamy lakier do paznokci czy flamaster, z których nie korzystamy, a często brakuje nam plastra na skaleczenia skóry spowodowane tym, że nasze stylowe acz niewygodne szpilki dały nam się we znaki. A dzięki torebce shopperce można ukryć bałagan, tfu – artystyczny nieład. Ale pomyślcie tylko, choć w torebkach nosimy wszystko i nic, to jednak zawsze potrafimy znaleźć klucze, choć może trwa to 10 minut, ale są.

Super woman – tak to ja!

Każda kobieta jest super woman i to niezależnie czy jest pracownicą, pracownicą i matką czy pracownicą, kucharką, zaopatrzeniowcem… w końcu każda z nas pełni wiele ról, zatem i tak powinna być nasza torebka. A na pewno taka jest właśnie shopperka, bo pomieści wszystko, nie tylko dokumenty z pracy, ale i zakupy czy obuwie na zmianę, a przy tym świetnie się prezentuje.

Ponadczasowa niczym Chanel

Wiele kobiet marzy o torebce Chanel z charakterystycznym pikowaniem. Ale dla wielu, bardzo wielu z nas, jest ona poza zasięgiem. Wiele kobiet marzy też o torebce shopperce, ale to marzenia można spełnić i zakupić ją w wersji skórzanej. Taki model jest rzeczywiście trwały i niezawodny, a przy tym uniwersalny. Nie bez znaczenia jest też to, że nie trzeba obawiać, że wyjdzie z mody. Dopracowanie w każdym szczególe, piękne wykończenia i bardzo modna forma – taką torebkę bez problemu można znaleźć i co ważne wcale nie musi kosztować sporo, a więc po co przepłacać?

Każda kobieta jest kolekcjonerką…ubrań, butów i torebek. Ale poza kierowaniem się chwilową modą, warto też postawić na uniwersalne rozwiązania, a więc ponadczasowy styl ubrań oraz dodatków.

About The Author

Dodaj komentarz