Tidal dla Huawei

TIDAL HiFi przez 6 miesięcy za darmo dla użytkowników smartfonów Huawei

Bezpłatny 6-miesięczny dostęp do serwisu streamingowego TIDAL dla użytkowników smartfonów Huawei P40, P40 Pro, P40 lite lub P40 lite E – to najnowsza oferta specjalna od Huawei związana z rozwojem autorskiego sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery. Oferta będzie dostępna od 30 kwietnia do 30 maja lub do wyczerpania kodów promocyjnych.

Użytkownicy smartfonów Huawei P40, P40 Pro, P40 lite oraz P40 lite E mogą teraz otrzymać specjalny kod, który umożliwia bezpłatne korzystanie z ponad 60 milionów utworów muzycznych w jakości dźwięku HiFi dostępnych w bibliotece TIDAL. Wystarczy, że zarejestrują się lub zalogują za pomocą ID Huawei na smartfonie, a następnie zalogują się w aplikacji Member Center domyślnie preinstalowanej na urządzeniach Huawei P40 Pro, P40 i P40 lite (urządzenia z nakładką EMUI 10.1 lub wyższą). W przypadku modelu P40 lite E aplikację można pobrać ze sklepu Huawei AppGallery.

Po zalogowaniu do Member Center wystarczy kliknąć na banner promocji TIDAL HiFi i odebrać w ten sposób kod promocyjny. Aby zrealizować 6-miesięczną subskrypcję należy wygenerowany kod wpisać na stronie http://tidal.com/redeem oraz założyć konto w serwisie. Po zaakceptowaniu kodu strona przekieruje użytkownika do Huawei AppGallery w celu pobrania aplikacji TIDAL. Kupon należy wykorzystać do 31 grudnia 2020 roku.

Liczba kuponów jest ograniczona.

Huawei dynamicznie rozwija autorski ekosystem Huawei Mobile Services oraz sklep z aplikacjami Huawei AppGallery, w którym obecnie znajduje się już blisko 1000 polskich aplikacji, a liczba ta z dnia na dzień rośnie. Użytkownicy AppGallery mogą też korzystać z dedykowanych im ofert i promocji, a także cieszyć się wysokim poziomem bezpieczeństwa usług.

HMS (Huawei Mobile Services) to autorskie rozwiązanie Huawei, które jest bazą dla ekosystemu Huawei, który składa się z m.in. z Chmury Huawei, Motywów, Przeglądarki, Asystenta czy sklepu Huawei AppGallery.

Huawei P40 to najnowsza generacja przedstawicieli serii P, znanej z potężnej, fotograficznej siły.

Najnowsze smartfony oferują jeszcze mocniejsze, w porównaniu do poprzedniej generacji, parametry aparatów fotograficznych oraz szereg innowacyjnych rozwiązań gwarantujących wysoką ostrość zdjęć nawet w słabym świetle i niespotykane dotąd możliwości edycji zdjęć. Smartfony Huawei P40, P40 Pro i P40 Pro+ zostały uznane za najlepsze fotograficzne smartfony 2020 roku przez międzynarodowe stowarzyszenie wydawców mediów fotograficznych TIPA, a model P40 Pro został liderem światowego rankingu fotografii mobilnej DxOMark.

About The Author

Dodaj komentarz