mycie samochodu

Myjnia samochodów ciężarowych. Czy myjnia TIR to dobry pomysł na biznes?

Oferowanie usług związanych z możliwością kompleksowego mycia pojazdów jest bardzo dobrym i praktycznym rozwiązaniem, o ile naszym potencjalnym klientom proponujemy rozwiązania, które są nowoczesne, praktyczne, szybkie w zastosowaniu, wygodne i ekologiczne. Firmy transportowe, które codziennie wykorzystują samochody ciężarowe również mogą być naszymi klientami. Warto rozważyć zakup profesjonalnej myjni TIR.

Flota samochodów osobowych, dostawczych, jak również ciężarowych przede wszystkim musi być sprawna technicznie, jak również również wszystkie samochody po prostu powinny być dopracowane pod względem wizualnym.

Poruszanie się po trasie pojazdem, który jest brudny, zdecydowanie nie jest dobrym rozwiązaniem dla naszej firmy.

Jeżeli mamy już biznes, prowadzimy myjnię samochodową, obsługujemy na przykład pojazdy osobowe i dostawcze, nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozszerzyć nasze usługi o mycie pojazdów ciężarowych. Tak specjalistyczna usługa na pewno spotka się z bardzo dobrym odzewem klientów. Konieczne będzie również zakupienie odpowiedniego wyposażenia, jak myjnie TIR.

Jakie zastosowanie mają myjnie TIR?

Nowoczesne myjnie TIR, które można wraz z niezbędnym wyposażeniem oraz całym pakietem serwisowo-technicznym kupić w firmie Sultof https://www.sultof.pl/ to specjalne konstrukcje, które są przeznaczone do kompleksowego mycia pojazdów ciężarowych typu TIR, ale również do mycia autokarów, większych pojazdów specjalistycznych.

Myjnie TIR są w pełni automatyczne, dzięki czemu cały proces mycia pojazdu przebiega sprawnie, jest energooszczędny, jak również nie wymaga interwencji człowieka. Stosując mycie w tak zaawansowanej myjni mamy pewność, że pojazdy, które tam trafiają, będą umyte w sposób dokładny, nie będzie mowy np. o uszkodzeniu karoserii czy szyb samochodowych.

Zobacz także: https://enjey.pl/flota-samochodowa-czy-warto-inwestowac-w-myjnie-bezdotykowe/

Myjnia dla pojazdów ciężarowych. Jakie są zalety?

Dla przedsiębiorcy prowadzenie myjni TIR to dochodowe zajęcie, gdyż możemy bez problemu obsługiwać mniejsze i większe firmy transportowe. Sama konstrukcja myjni TIR sprawia, że cały proces czyszczenia samochodu nie trwa długo i jest dokładny, dzięki czemu możemy umyć dziennie więcej pojazdów.

Warto również zwrócić uwagę na to, że myjnie są ekonomiczne w utrzymaniu. Zamknięty obieg wody sprawia, że ta, która została użyta do mycia pojazdu, jest oczyszczana i ponownie stosowana. Dzięki temu znacząco ograniczamy koszty, a to przekłada się na nasz zarobek.

About The Author

1 thought on “Myjnia samochodów ciężarowych. Czy myjnia TIR to dobry pomysł na biznes?

Dodaj komentarz