Jak czyścić domową atmosferę?

Domowa atmosfera i nie chodzi tutaj o rodzinne relacje, ale o jakość powietrza oddziałuje na wiele aspektów naszego życia, choć nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Powietrze to nie tylko niezbędne nam do życia elementy, ale również te cząsteczki, które nie tylko są nam niepotrzebne, ale także stanowią niemałe zagrożenie.

Świadomość z roku na rok się zmienia, zdajemy sobie sprawę, że winę za zanieczyszczenia powietrza w dużej mierze ponosimy my sami, jednak ich eliminacja biorąc pod uwagę atmosferę na zewnątrz nie jest tak prosta i potrzeba sporo czasu, aby wyczuwalnie zmieniło się coś w tej kwestii. Trzeba mieć także świadomość o tym, że zanieczyszczenia z łatwością przedostają się również do pomieszczeń w naszych domach, tutaj jednak znacznie prościej jest je eliminować, wykorzystując do tego tani oczyszczacz powietrza z jonizacją.

Jakie zanieczyszczenia psują nam domową atmosferę?

Najczęściej występującymi zanieczyszczeniami powietrza są tlenki azotu, tlenki siarki, tlenki węgla oraz węglowodory, a poza tym pyły pochodzące ze smogu, wirusy i bakterie, alergeny a także zarodniki pleśni i grzybów. Nie możemy także liczyć, że przebywaniem w zamkniętym pomieszczeniu uchronimy się przed ich wpływem. Długotrwałe wdychanie zanieczyszczeń może skutkować mniej i bardziej groźnymi objawami, bóle głowy, osłabiona koncentracja, samopoczucie, częstsze zachorowania na choroby układu oddechowego a także układu krwionośnego, problemy ze snem, wzmożone objawy alergii. Te skutki wdychania zanieczyszczeń są groźne dla wszystkich, jednak grupą najbardziej narażonych osób są seniorzy oraz najmłodsi. Sprawa jest na tyle poważna, że nie możemy jej całkowicie zbagatelizować. 

Poradź sobie z zanieczyszczeniami wykorzystaj tani oczyszczacz powietrza z funkcją jonizacji 

Atmosferę domową możemy poprawić wykorzystując do tego urządzenia filtrujące powietrze jak model oczyszczacz VESTFROST VP-A1S70WH. Oczyszczacze do powietrza są nie tylko skuteczne, ale niezwykle funkcjonalne, wszystko to dzięki zaawansowanym metodom filtracji zastosowanym we wnętrzu tego niepozornego urządzenia Dla przykładu model oczyszczacz VESTFROST VP-A1S70WH, został wyposażony w filtr wstępny, węglowy, HEPA, lampę UV-C LED oraz jonizator. Wieloetapowa filtracja sprawia, że jest ona bardzo zaawansowana, dzięki temu oczyszcza atmosferę z najczęściej występujących zanieczyszczeń, to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, ale również ogromne wsparcie dla osób cierpiących na alergie, czy problemy z górnymi drogami oddechowymi. 

Czy oczyszczacz powietrza musi być drogi, aby był skuteczny? 

Tani oczyszczacz powietrza z jonizacją to jak najbardziej możliwe, choć wydawać by się mogło, że tanie nie idzie w parze z dobre i skuteczne. Idealnym potwierdzeniem tego, że oczyszcza nie musi być drogi, są oczyszczacze powietrza od Vestfrost w tym wspominany już model oczyszczacz VESTFROST VP-A1S70WH, to zaawansowane urządzenia, które pracują cichu, skutecznie i są bardzo funkcjonalne, ale do tego nie kosztują za dużo. Warto zapoznać się z ofertą oczyszczaczy duńskiego producenta, podczas wyboru urządzenia do własnego domu. 

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

About The Author

Dodaj komentarz